Apple žada ištaisyti iOS 7 „balto mirties ekrano“ klaidą

Temos: iOS, iPhone

Nuo tada kai Apple išleido iOS 7 su stipriai pakeista vartotojo sąsaja šios operacinės sistemos įrenginių vartotojų nuomonės skiriasi, tačiau dauguma apie naujoves atsiliepia teigiamai.

Nepriklausomai nuo to ar iOS 7 naujovės vartotojams patinka ar ne, kai kurie jų skundžiasi, kad jų iPhone „kenčia“ nuo „balto mirties“ ekrano klaidos, kuri priverčia telefoną persikrauti.

Apple šią klaidą žada ištaisyti ateinančiame iOS 7.1 atnaujinime, kurios 4 beta neseniai buvo išplatinta registruotiems Apple programuotojams.

Mes ateinančiame iOS 7 atnaujinime ištaisysime klaidą, kuri kartais priverčia telefonus persikrauti, - sakė Apple atstovas spaudai Trudy Muller.

Pirmieji pranešimai apie šią klaidą Apple palaikymo forume pasirodė dar rugsėjo mėnesį, jų galima aptikti ir Twitter. Kai kurie iPhone su įdiegta iOS 7 versija teigia, kad ši klaida dažniausiai pasireiškia kai iPhone baterija pasiekia 30% įkrovimo ribą.

Tiesa, „mirties ekrano“ spalva gali priklausyti nuo jūsų įrenginio spalvos, todėl mirties ekranas gali būti juodas ar net žalias :)

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 8 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Greičiau išleistų tą 7.1, nes nusibodo, kai pastoviai nulūžinėja Safari ant 5S. Ant draugo iPad air tas pats.

 2. Man taip pat lūžta Safaris ant iPad Air :)

 3. Na ios7 bugu turi turbut daugiau nei koks android 1 versija :)
  Vos ne kiekviena diena nustebina kokiais nors ios7 bugais mano ipadas

  http://mashable.com/2014/01/22/iphone-screen-of-death/
  http://www.iguides.ru/main/gadgets/kompaniya_apple_priznala_nalichie_problem_v_ios_7/

  • Mano patirtis su iOS gera. Nesakau, kad joje nėra klaidų - jų nedaro tas kas nedaro nieko. Dauguma Apple produktų vartotojų pratę verkšlenti dėl kiekvieno nieko, nes pratę, kad tai veikia tobulai. Priešingai nei Android ar Windows vartotojai, kurie pripratę prie nesąmonių tiek, kad kiekvieną jų priima kaip savaime suprantamą dalyką.

   Iš mano netrumpos praktikos su kompiuterine technika galėčiau daryti išvadą, kad įrenginio elgsena, daugeliu atvejų, priklauso ir nuo šeimininko. Teko matyt nemažai kompiuterių ar kitos technikos vartotojų, kuriems kasdien kas nors nutinka: tai laiškas neišsisiunčia, tai failas mistiškai persikelia į kitą aplanką ar neatsidaro aplikacija ir visi „kompiuterastai“ jiems yra kvailiai, nes po jų apsilankymo dingsta svarbiausi įmonės failai ir finansinės atskaitos, kurios iki to tvarkingai buvo sudėtos specialiame aplanke su šiukšliadėžės piktograma (visa tai iš konkrečių atvejų).

   Man iOS 7 veikia puikiai, taip joje yra netobulumų, kurių panaikinimas naudojimąsi iOS įrenginiais padarytų dar smagesnį, tačiau negalėčiau jos net lyginti nei su viena Android versija, kuri iš principo yra pastatyta ant kreivo pamato.

  • Jei vos ne kasdien nustebina bug'ai, tai nors 10 išvardink su kuriais susidūriai ant savo iPad?

   • Jau buvau cia kazkada minejas.
    Su kitais ne per seniausiai buvau susidures, neveike jokie programu atnaujinimai dvi dienas prasedejau galvodamas kad apple serveriuose kazkas nutike, bet sugalvojau parkrauti ir viskas pradejo eiti.
    Viena diena ijungiu neveikia ekrano vartymas, teko perkrauti.
    Safaris kartais luzta kartais, nors ji retai naudoju.
    Pasto programa nevisados nori veikti
    Su nustatymais ios7 ten kartais kreivai veikia tai viena diena gerai kita diena kazkas stringa ir t.t.

    • Labai panašūs simptomai į mano aukščiau aprašytų vartotojų, kai problema tarpinėje tarp kėdės ir įrenginio dar kompiuterių inžinierių tarpe vadinama "ID10T" klaida :)

     Dabar tiksliai neprisimenu, bet atnaujinimai, priklausomai nuo aplinkybių (tinklo, baterijos įkrovimo, nustatymų ir t.t.) tikrinami kartą į dieną ar kartą į porą dienų, bei perkrovus įrenginį ar atidarius App Store.
     Man pašto programa veikia puikiai, nei vienoje iOS versijoje nebuvo užstrigusi nei viename iOS įrenginyje.
     Safaris kažkada buvo išsijungęs, bet toje svetainėje jis visada išsijungdavo po kurio laiko, patikrinęs tą svetainę kompe radau ten begalybę klaidų - rašyta nemokšos.

     Jei iPad ne jailbreak'intas ir tokie dalykai darosi - siūlyčiau kreiptis į servisą.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų