12 dienų dovanos iš Apple: 1-a dovana

Temos: Apple, iOS, Muzika

Šiandien Apple pradėjo 12-a dienų truksiantį nemokamų muzikos, video ir aplikacijų dalinimą iOS 7 įrenginių vartotojams.

Pirmoji Apple dovana: Justin Timberlake du audio ir du muzikinio video failai iš 2013 metais Londone vykusio iTunes Festivalio.

Kadangi Apple per savo „12 days“ aplikaciją nemokamai dalinamas dovanas atsisiųsti leidžia tik iOS 7 vartotojams, ankstesnių iOS versijų Justin Timberlake kūrybos mylėtojai gali pasinaudoti šia nuoroda. Turėkite omenyje, kad nemokamai atsisiųsti šią dovaną, greičiausiai, galėsite tik paros bėgyje.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Keistas tas apple kaledu senis, visi nuo vakar jau dovanas dovanoja :)
  Ir dovanos labai prastos, kazkokius trupinius nuo stalo barsto :(

  • Įdomu kaip jie renka tas dovanas. Ar atsižvelgia į aplikaciją atsisiuntusių amžių, tai ką jie klauso ar kokias aplikacijas naudoja, ar paprasčiausiai sugalvoja ką nors, iš anksto sudaro sutartis su autoriais ir vėliau sumoka už kiekvieną atsisiųstą dainą ar aplikaciją tiems atlikėjams/programuotojams.

   Nepamenu kas buvo pernai iš Apple dovanų, bet tikriausiai todėl ir nepamenu, kad nebuvo ką prisiminti.

   Kita vertus, visiems neįtiksi. Vieni labai patenkinti šia dovana, kiti jos net nesisiuntė.
   Beje, kai kurie 1-ą Apple dovaną šiais metais gavo žaidimą Real Steel, tad jei esate tokių žaidimų mylėtojai, galite pasinaudoti nuoroda (įprasta kaina 2,99$ jei neklystu).

 2. Pritariu Andriui :D Pernai irgi keisti man tie trupiniai atrodė..:D Apple tikrai gali sau leisti daugiau

 3. Androide Amazon parduotuve per kaledas ir nuo vakar po 10 aplikaciju dovanoja tarp ju zaidimai ir programos, pasitaiko tikrai neblogu. Pirmi metai su androidu per kaledas tai dovanu tikrai nestinga :)
  O siaip amazon kiekviena diena po viena aplikacija ar zaidima dovanoja, kai kada net brangias ir labai geras, neperseniausiai buvo dovanojama shazam :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų