Kai kurie vartotojai negali atnaujinti iOS skirtos Facebook aplikacijos

Panašu, kad pastaruoju metu Facebook persekioja technologinės nesėkmės. Vakar kai kurie Facebook vartotojai negalėjo matyti įrašų savo profilyje, iOS aplikacija lūžinėjo. Vėliau šios problemos buvo išspręstos Facebook pusėje.

Šiandien, daugelis negali atsisiųsti pasirodžiusio iOS skirto Facebook aplikacijos atnaujinimo 6.7.1 su „klaidų pataisymais“.

Informacijos atnaujinimas: Fecebook aplikaciją jau galima atsinaujinti, kokia problema bebūtų buvusi - ji pašalinta.

Bandantys atnaujinti iOS skirtą Facebook aplikaciją, nesvarbu ar savo iOS įrenginyje ar per iTunes, gauna klaidos pranešimą. iOS įrenginyje klaidos pranešimas mažiau informatyvus ir vartotoją informuoja tik apie tai, kad „Šiuo metu aplikacija ‘Facebook’ negali būti atsiųsta“. Bandant aplikaciją atnaujinti per iTunes, klaidos pranešimas labiau iškalbingas ir leidžia manyti, jog kažkas ne taip su „Facebook“ aplikacijos grafine informacija.

Facebook aplikacijos skirtos iOS atnaujinimo klaida rodoma iTunes

Šiuo atveju nėra aišku ar problema yra dėl Facebook aplikacijos ar Apple kaltės. Jei negalite atnaujinti aplikacijos ir dėl tos priežasties negalite paleisti ir pačios aplikacijos - pabandykite iOS įrenginyje paspausti ant prasidėjusio atnaujinimo piktogramos taip, kad šalia atsirastų mygtukas su tekstu „Update“ tai nuims nuo „Facebook“ aplikacijos užrakinimo atributą ir galėsite aplikacija vėl naudotis.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 11 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Man neatnaujina nuo pat ryto :)

  2. Galėtų cukrinis berniukas labiau pasirūpinti snukiaknyge...

  3. Tai ką ir sakiau.. Juk ten masiškai krauna nuotraukas, rašinėja visi. Nėra ką lyginti Apple, ne ta paskirtis Apple, daug ramesnis gyvenimas jiems dėl serverių.

    • Turinio pateikimas interneto kanalais nėra pagrindinis Apple verslas ir natūralu, kad jos serverių apkrovimas nėra toks kaip pas Google ar Facebook.
      Nemanau, kad Andriaus duota nuoroda svetaines išrikiuoja pagal serverių apkrovimo lygį, nes tarkim pas Google jie gali būti apkrauti mažiau nei pas kitą, ne tiek užklausų gaunančią kompaniją. Google turi milžiniškus duomenų centrus ir, manau, serverių apkrovimas pas ją išbalansuotas labai gerai. Apple turi 4 duomenų centrus: Maiden'e (Šiaurės Karolinoje), Newark (Kalifornijoje), Prineville (Oregone) ir Reno (Nevadoje), kurie mano galva pilnai patenkina jos poreikius, nors būna momentų kai jų apkrovimas yra daug didesnis nei įprastai, bet vidutinis kompanijos serverių apkrovimas nėra labai didelis.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų