iOS 7.0.4 atnaujinimas

Apple išleido iOS 7 atnaujinimą.

Šiandien Apple išleido savo naujausios iOS versijos atnaujinimą iOS 7.0.4. Šis atnaujinimas be standartinių „klaidų ištaisymų ir patobulinimų“, taip pat ištaiso ir FaceTime klaidą, dėl kurios, kai kuriems vartotojams galėdavo kartais nepasisekti atlikti FaceTime skambutį.

iPhone, iPad ir iPod touch vartotojai gali atnaujinimą atsisiųsti jau dabar, savo iOS 7 įrenginiuose pasirinkę: Settings > General > Software Upadate

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Norėjau paklaust, pas jus nėra tokio bugo? labai erzina
  http://i41.tinypic.com/znsdo8.png

  • Nepastebėjau. Čia gal iš nepertraukiamo fotografavimo kadrai? Koks ragelis?

   • iPhone 5, kas nematė problemos, tai kažkodėl atsidarius Videos aplikaciją, status bar teksto spalva buvo balta ir nesimatė niekas, t.y. Telefono operatorius, laikas, baterija ir t.t. Bet kas keisčiausiai, vieną kart resetinau settings- nepadėjo, tada resetinau home layout- nepadėjo, tada vėl resetinau settings ir problemos nėra. Tai viską ištryniau ir restorinau iš iCloud backupo. Labai keistas šio bugo atsiradimas ir dingimas :/
    Beja Ramūnai, tarkim paskambink į žmonos numerį, tegul ji numeta skambutį ir tau rodys juodą ekraną su vos keleta spalvotų mygtukų? kaip pvz čia: http://i42.tinypic.com/if08hz.png

    • Mak kai atmeta skambutį žmona, turėjau specialiai pabandyti, nes paprastai ji arba atsiliepia, arba nekelia, pasako, kad numeris yra užimtas ir po kuriotelefonas grįžta į prieš tai buvusiį langą. Jei atmetu aš (pas mus skirtingi operatoriai) rodo panašų ekraną į tavo, skirtumas tik tas, kad žmonos telefone jis nėra visiškai juodas, nes mano kontaktui yra priskirta nuotrauka. Tas ekranas, mano galva, logiškas, nes suteikia galimybę lengvai perksambinti arba tą ekraną atšaukti.

     Iš klaidų aš pastebėjau kitą: naudojantis elektroniniu parašu, jei reikia prieigos kompiuteryje, bet elektroninio parašo autentikacijai naudojamas telefonas. Jei autentikacijos gavimo informacijos metu telefonas yra užrakintas, kai reikia įvesti patvirtinimo elektroninio parašo PIN kodą - atsiranda PIN kodo laukas ekrano apačioje, bet neatsiranda klaviatūra tam kodui įvesti.

     • Na taip bugų yra, bet kas keisčiausiai man, dar niekad taip nebuvo ir logiškai negaliu suprasti. Buvau švariai įsirašęs iOS 7, dar tada buvo tas bugas su tuo status bar video aplikacijoje. Kiek update praėjo- nesusitvarkė.
      "Vieną kart resetinau settings- nepadėjo, tada resetinau home layout- nepadėjo, tada vėl resetinau settings ir problemos nėra. Tai viską ištryniau ir restorinau iš iCloud backupo."
      Kaip tai įmanoma, kad bugas atsirado įrašant švariai iOS, paskui, kad dingtų, reikėjo kelissyk resetinti settings ir atstačius seną backup, problemos nėra... o.O
      Ir kiek klausinėjau, ieškojau, tai niekam taip nebuvo, vienam tik ta pati bėda tik su stockinę Alarms aplikacija.
      Tai taip išeina, kad norint visiškai švariai įrašyti iOS reikia- restorinti firmware, resetinti settings bent keletą kartų, tada vėl iš naujo įrašinėti, kad būtum tikras, jog nebus vienetinių bugų.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų