Apple cenzūruoja savo palaikymo forumo įrašus apie po iOS 7 įdiegimo neveikiantį WiFi

ZDNet praneša, kad anot autorinių teisių aktyvisto Lawrence Lessig, Apple trina savo palaikymo forumo įrašus, kuriuose kalbama, kad po įrenginio atnaujinimo į iOS 7, kai kurie vartotojai negali naudotis Wi-Fi.

Apple palaikymo svetainėje esančiame forume tarp begalės įvairiausių įrašų yra ir tokių kuriuose kalbama apie tai, kad po atnaujinimo į iOS 7, pas kai kuriuos vartotojus, Wi-Fi įjungimo „mygtukas“ yra neaktyvus

Anot Lessig, Apple trina įrašus, kuriuose vartotojai siūlo tokį iOS įrenginį grąžinti Apple, kaip garantinį.

Viename iš įrašų rašoma, iOS įrenginio vartotojas iš Europos rašo: „Re: wifi greyed out after update to ios7:

created by LouLou71 in Using iPhone
Before I have another post removed I urge all those affected with wifi issues to exercise your rights as I have done as published on apples vet own website. http://www.apple.com/uk/legal/statutory-warranty/
There are far too many of us affected for this to be a coincidence or consumer caused problem, I had a 16gb white 4s purchased in July 2013 and wifi was completely greyed out no matter what fixes I was advised to try.
I have been successful in my claim and am now in receipt of a brand new iPhone 5, this was provided to me by the phone shop I signed my O2 contract with last year.Good luck and persevere“.

Lessig apie tai, kad Apple cenzūruoja šiame forumo pokalbyje esančius įrašus po to, kai du jo komentarai buvo nepraleisti, o vienas ištrintas dėl forumo taisyklių pažeidimo. Vėliau Lessig, pabandė parašyti į forumą, klausdamas „ar Apple tikrai trina komentarus ir ar negeriau būtų jiems vietoje jų trynimo atsakyti bendruomenės nariams į užduotus klausimus?“, tačiau šis komentaras taip pat nepateko į forumą.

Apple turi veiksmų aprašymą aiškindama ką reikia daryti tokiu atveju, kai W-Fi įjungimas iOS įrenginyje neaktyvus. Apple rekomenduojami veiksmai yra pabandyti atstatyti tinklo parametrus arba atstatyti programinę įrangą per iTunes, tačiau Lessig išbandė abudu, o situacija su Wi-Fi - nepasikeitė.

Nors pasiūlymas grąžinti įrenginį nėra geriausias stengiantis padėti išspręsti problemą, tačiau Apple palaikymo forumo moderatoriai galėtų vartotojus nukreipti į reikiamus problemų sprendimo straipsnius vietoje to, kad trina pranešimus.

Labai keista pozicija kompanijos, kuri kažkada aiškino pasauliui kodėl 1984 nebus tokie, kokiais juos aprašė Orwell’as.

Žymos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų