Apple leidžia atsisiųsti senesnes iOS aplikacijų versijas

Apple žengė žingsnį, kuris pradžiugins ne vieną senesnių iOS įrenginių savininką.

Panašu, kad Apple išsprendė vieną įsisenėjusią iTunes Store problemą - dėl kurios senesnius iOS įrenginius turintys ir juose naujausių iOS versijų įdiegti negalintys savininkai, susidurdavo su problema, kai ištrynus vieną aplikaciją, jos daugiau nebegalėdavo atsisiųsti, nes iTunes Store esanti aplikacijos versija jau nepalaikydavo, senesnės iOS.

iTunes Store leidžia atsisiųsti senesnei iOS versijai pritaikytą aplikaciją

Dabar, senesnių iOS įrenginių savininkai, bandantys atsisiųsti aplikaciją, kuri nėra suderinama su iOS įrenginyje įdiegta iOS versijas, jei tos aplikacijos versijos anksčiau palaikė turimą iOS - galės atsisiųsti naujausią tai iOS versijai skirtą aplikacijos versiją.

Šis pasikeitimas, greičiausiai, iššauktas to fakto, kad dauguma iOS įrenginiams programėles kuriančių programuotojų, Apple pranešus apie iOS 7 radikaliai pakeitė, o kai kurie ir pilnai perrašė savo aplikacijas ir pritaikė jas veikti su iOS 7 ar aukštesnėmis iOS versijomis.

Pavyzdžiui, jei turite iPhone 3 ar senesnės kartos iPad, kuriuose naujausia galima iOS versija yra iOS 5.1.1 ir bandote atsisiųsti aplikaciją, kurios dabartinė iTunes Store versija reikalauja bent jau iOS 6.0 - ir viena iš tos aplikacijos versijų, kažkada palaikė iOS 5.1.1 - jums bus pasiūlyta atsisiųsti naujausią aplikacijos versiją palaikančią turimą iOS.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Visai neprastai. Pagaliau bus proga pasižaisti su senutėliu iPod.

  2. Hmm tai dar neveikia pas mane

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų