Samsung įsigijo Apple TV konkurentą Boxee

Panašu, kad Samsung ieško progos susirungti su Apple dar vienoje produktų grupėje, nes Pietų Korėjos kompanija už 30 mln. JAV$ įsigijo Apple TV konkurentę - Boxee.

The New York Times pranešė, kad Samsung įsigijo Izraelio startup’ą Boxee ir jos „talentų paketą“ už 30mln JAV$ ir anot Samsung atstovo spaudai „tai padės kompanijai pagerinti bendrą vartotojų patyrimą naudojantis įvairiais mūsų prietaisais“.

Samsung kompanija jau turi eilę įrenginių, kurie veikia panašiai kaip Boxee, tačiau įsigyti Boxee talentai Korėjos kompanijai gali padėti sukurti įrenginį, kuris galėtų konkuruoti su Apple TV.

Apple yra pardavusi milijonus Apple TV - turinio „streaming’o“ įrenginių leidžiančių žiūrėti video iš interneto, nuomotis ar įsigyti filmus ir juos žiūrėti, žiūrėti kabelinę televiziją ar siųsti vaizdą iš Mac kompiuterių, iPhone, iPod ar iPad įrenginių tiesiai į televizoriaus ekranus, tuo tarpu kai Samsung bandymai šioje srityje pastebimų rezultatų neatnešė ir Apple TV fone visiškai nematomi.

Boxee gamina „dėžutes“, kurių paskirtis labai panaši į Apple TV

Šaltinis: The New York Times

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Jei Apple TV būtų USB, kad būtų galima ikišti tiek USB, tiek HDD, tai manau būtų super MediaPlayeris.. ir visus filmus rodytu. O dabar..

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų