iPhone 5 vs Galaxy S4 – dūžio testas

Samasung Galaxy S4 pasirodžius pardavime, žinoma, bičiukai iš „Android Authority“ tuojau pat nutarė pamatuoti, kuris iš šių kompanijų flagmanų „kietesnis“.

Prietaisai, kuriuos naudojame kiekvieną dieną, jau nekalbant apie telefonus, kuriuos naudojame daug kartų per dieną ir įvairiomis sąlygomis, nesvarbu kaip juos besaugotumėm, turi tendenciją nemaloniai nukristi, bent kartą per savo gyvenimą. Šiais laikais, nešiojamų įrenginių testas atrodo nepilnas, jei jame nėra dūžio ar patvarumo testo rezultatų, todėl smagu, kad „Android Authority“ išbandė ir šios konkurentų poros atsparumą.

Istorija kartojasi. Samsung Galaxy S4, daugeliu aspektų, gal ir geresnis už Galaxy S3, tačiau pagaminimo kokybė ir atsparumas dūžiams, nepakito.

Reikia pastebėti, kad tokie dūžio testai yra toli gražu ne moksliniai ir ne laboratoriniai, todėl nėra reikalo pasitikėti jais visu šimtu procentų. Gal iPhone tiesiog sekasi eilinį kartą labiau nei jo korėjietiškam konkurentui.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų