Apple atnaujino savo naujojo „Apple Campus 2“ planą

Tema: Apple
Apple Campus 2

Apple atnaujino savo didžiojo naujo, 100% ekologišką energiją naudosiančio, biuro — „Apple Campus 2“ planą.

Naujoji Apple miestelio, kurio statybų ir įrengimo darbai turi būti užbaigti 2016 metais, plano revizija, mažiau dėmesio skiria pačio biuro išplanavimui ir daugiau koncentruojasi ties aplinkui būsiančios infrastruktūros detalėmis: dviračių takeliais, automobilių parkavimui skirtomis teritorijomis ir aplinkinių gatvių sutvarkymu.

Pagrindinėje, Apple Campus 2 skirtoje, automobilių stovėjimo aikštelėje savo šeimininkų laukti galės 9 240 automobilių. Kitose, aplinkui esančiose, automobilių stovėjimo aikštelėse bus įrengta dar apie 1 700 automobiliams skirtų stovėjimo vietų.

Naujasis Apple miestelis, kurio projekto kaina yra 5 000 000 000 (5 milijardai JAV$), dėl savo projekto, prie kurio dizaino savo ranką pridėjo Steve Jobs, unikalumo 2012 metais buvo pristabdytas. Remiantis BusinessWeek detalios, šio projekto analizės, duomenimis naujieji plano patobulinimai neturėtų pabranginti šio projekto kaštų.

PDF detalesniam „Apple Campus 2“ apžiūrėjimui.

Apple Campus 2 aplinka

Apple Campus 2

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų