iFixit įvertino planšetinių kompiuterių „ardomumą“

patikimas šaltinis iFixit, užsiimantis įvairių prietaisų ardymu ir remontu, bei detaliomis instrukcijomis kaip vartotojai gali tai padaryti patys, surikiavo šiuo metu rinkoje esančius populiarius planšetinių kompiuterių modelius pagal jų „ardomumą“.

Apple įrenginiai iPad’ai „puikuojasi“ sąrašo apačioje. Pagrindinė tokio žemo įvertinimo priežastis, didelis kiekis klijų ar priklijuotų dalių, kurios labai apsunkina įrenginio išrinkimą ir sumažina šansus jį pataisyti pačiam vartotojui.

Vienintelis įrenginys, kuris surinko dar mažiau balų nei iPad mini (2 balai) yra Microsoft’s Surface Pro surinkęs 1 balą.

10 balų gauna įrenginys, kurį nesunkiai galėtų išrinkti bei nesulaužyti išrinkimo metu ir dvi kaires rankas turintis su technika mažai susijęs vartotojas, o vieną balą prietaisai, kuriuos išrinkti ir pataisyti nesugadinant ko nors reikia labai gerai pasistengti net ir patyrusiam specialistui.

Kita vertus kas pats taiso iPad’ą…

Šaltinis: iFixit

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų