Perkate Android aplikacijas? - ate privatume

Sunku patikėti, bet anot vieno aplikacijų kūrėjo rašančio programėles tiek iOS tiek Android OS, Google perduoda asmeninę informaciją aplikacijų gamintojams/pardavėjams.

„Praeitą mėnesį pardavėme kelis šimtus aplikacijos, skirtos Android OS, kopijų ir nutariau prijungti prie savo ‘google play’ sąskaitos, kad atnaujinti savo mokėjimo duomenis. Norėdamas peržvelgti užsakymus, žvilgtelėjau į pardavėjo skirsnį ir nustėrau: Jei pirkote aplikaciją per Google Play (ir net jei atšaukėte užsakymą) aš turiu jūsų elektroninio pašto adresą, vietovę ir daugumoje atvejų vardą ir pavardę. Kiekvienas Google Play užsakymas yra traktuojamas kaip Google wallet tranzakcija ir programuotojas gauna visą informaciją apie pirkėją tuo tarpu pirkėjas nėra niekaip informuojamas, kad ši informacija yra perduodama. Turėdamas šią informaciją aš galiu sekti pirkėją, persekioti vartotojus palikusius neigiamus atsiliepimus arba susigrąžino pinigus už aplikaciją.“

Šaltinis: HUGBOX

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų