iPhone 5 ar Galaxy SIII, kas populiariau?

Dabar kai kuriems rinkos analitikams skanduojant, kad Apple turėtų kelių dalykų pasimokyti iš Samsung ir Samsung fanams skanduojant, kad Samsung Galaxy SIII - geriausias ir populiariausias telefonas, nereikia pamiršti fakto, kad sakydami populiariausias jie kalba apie bendrą Android OS ar Samsung kompanijos parduotų telefonų skaičių.

Nereikia pamiršti to fakto, kad kompanija Samsung gamina visą eilę telefonų, tuo tarpu Apple vieną modelį. „Vaizdzialis“ pasikeičia, kai pradedame tarpusavyje lyginti konkrečius, populiariausius šių kompanijų telefonų modelius.

Kadangi Samsung savo ataskaitose nesako parduotų telefonų skaičiaus, o tik skaičių telefonų išsiųstų iš gamyklų prekybininkams (kas nereiškia, kad jų tiek ir parduota), kad būtų paprasčiau lyginti - sulyginsiu su tokiais pačiais - išsiųstų telefonų - duomenimis iPhone.

Apple iPhone 5 išsiųstų telefonų skaičius yra 27.4 milijonai, paskutiniojo 2012 metų ketvirčio metu. iPhone 5 užima įspūdingą, beveik 13% išmaniųjų mobilių telefonų rinkos dalį pasaulyje. Papildomai, per paskutinį 2012 metų ketvirtį Apple išsiuntė 17.4 milijonų vienetų iPhone 4S (8% išmaniųjų mobilių telefonų rinkos dalis).

Samsung iš gamyklų per tą patį, paskutinį 2012 metų ketvirtį, išsiuntė 15.4 Galaxy SIII vienetų ir užėmė 7% pasaulinės išmaniųjų telefonų rinkos pasaulyje.

Iš lentelių apačioje nesunku pastebėti, kad pirmas dvi lyderiaujančias pozicijas užima Apple su iPhone 5 ir iPhone 4S, o Samsung Galaxy SIII tenka garbinga trečioji vieta („3-a rūšis - dar ne brokas“). Apple su savo iPhone 5 populiarumu pasaulyje Samsung flagmaną Galaxy SIII lenkia beveik dvigubai.

Išsiųstų išmaniųjų telefonų modelių kiekis:

Kompanija ir telefono modelis 2012 III ketv. 2012 IV kertv.
Apple iPhone 5 6.0 27.4
Apple iPhone 4S 16.2 17.4
Samsung Galaxy SIII 18.0 15.4

Išsiųstų išmaniųjų telefonų modelių pasaulinės rinkos dalis:

Kompanija ir telefono modelis 2012 III ketv. 2012 IV kertv.
Apple iPhone 5 3.5% 12.6%
Apple iPhone 4S 9.4% 8.0%
Samsung Galaxy S III 10.4% 7.1%

Atsiprašau Samsung fanų už liūdną jiems žinią…

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Nepamirškite nurodyti šito fleimo šaltinius:D

    • Jei atidžiau pažiūrėsi į datas ir straipsniuose, į kuriuose davei nuorodas, minimus 2012 metų ketvirčius - pamatysi, kad teisūs visi. Nes vienur (tavo duotose nuorodose) kalbama apie II-ą 2012 metų ketvirtį, o kitur apie III-ą, ir skaičiai III-io ketvirčio, minimi straipsnyje aukščiau, sutampa su skaičiais tavo duotose nuorodose.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų