Amerika, Amerika !!!

Amerikonai vis mėgsta pasigirti, kad pas juos viskas geriausia, nesidrovi sakyti, kad geriausia, didžiausia ar kaip nors kitaip ….iausia pasaulyje, nors tai ….iausia tik Amerikoje. Pas juos ir Pasaulio čempionais vadinami amerikiečiai, kurie nugalėjo čempionate kur tik amerikiečiai ir dalyvavo.

Šiomis dienomis daug kalbama, kad Kinija tapo didžiausia Android ir iOS rinka pralenkdama Pasaulyje didžiausią Ameriką. Kažkaip „užkniso“ ta didybės manija ir nutariau į statistikos duomenis pažiūrėti kiek kitaip.

Nors lentelėje, žemiau yra 2011 metų duomenys, bet nemanau, kad joje kas nors radikaliai nuo tų metų pasikeitė.

Mobiliu abonentu 100ui zmoniu 2011 metu statistikos lentele
Mobilių telefonų abonentų, tenkančių 100 gyventojų, skaičius (2011 metai)

Retorinis klausimas: ar nebūtų geriau, kad anot imdama viršų gyventojų kiekiu ir žemomis, lyginant su daugeliu pasaulio šalių, kainomis Amerika pasistengtų, kad jos gyventojai, gyvenantys išsivysčiusioje ir kitaip … iausioje valsytbėje įstengtų nusipirkti bent po vieną mobilų telefoną?

Norintys patys panagrinėti šiuos ar kitus tatistinius duomenis, gali tai padaryti ICT Statistikos duomenų bazės - Google Public Data Explorer
Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų