Permatomos paslėptos OS X aplikacijų piktogramų Dock juostoje

Jei naudojate aplikacijų paslėpimo funkciją, paprastos Terminalo komandos pagalba, tų paslėptų aplikacijų piktogramas galima padaryti pusiau permatomomis.

Norėdami paslėpti kokią nors aplikaciją galite pasinaudoti klavišų kombinacijomis: Cmd ⌘-H jei norite paslėpti aktyvią aplikaciją. Jei norite paslėpti kitą aplikaciją, paspauskite ant jos piktogramos Dock juostoje dešinį pelės klavišą ir pasirinkite „Hide“.

Paslėptų OS X aplikacijų permatomumo efekto įjungimas

  • atidarykite Terminal aplikaciją (rasite Applications/Utilities aplanke)
  • Terminal aplikacijos lange įveskite žemiau esančią komandą
    defaults write com.apple.Dock showhidden -bool YES;killall Dock
  • įvedus aukščiau nurodytą komandą Terminal aplikacijos lange ir paspaudus Enter OS X Dock juosta bus pakrauta iš naujo, o joje esančios paslėptų aplikacijų piktogramos taps pusiau permatomos tokiu būdu bus paprasčiau identifikuoti, kurių aplikacijų langai yra slepiami.

Paslėptų OS X aplikacijų permatomumo efekto išjungimas

Jei nutarėte, kad paslėptų aplikacijų piktogramų permatomumas jums nereikalingas ir norite atstatyti numatytuosius nustatymus:

  • atidarykite Terminal aplikaciją (rasite Applications/Utilities aplanke)
  • Terminal aplikacijos lange įveskite žemiau esančią komandą
    defaults write com.apple.Dock showhidden -bool NO;killall Dock
  • įvedus aukščiau nurodytą komandą Terminal aplikacijos lange ir paspaudus Enter OS X Dock juosta bus pakrauta iš naujo su numatytaisiais nustatymais, kurie neleidžia identifikuoti kurios aplikacijos langai yra slepiami.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų