51-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

51-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • „Apple“ išleido „iOS“, „iPadOS“ ir „tvOS“ 14.3 versijas, „watchOS 7.2“, „macOS Big Sur 11.1“ bei senesniems #iPhone modeliams skirtą „iOS 12.5“. Kompanija taip pat atnaujino ir „HomePod“ programinę įrangą išleisdama jos 14.3 versiją.
 • Microsoft“ atnaujino taikomūjų „Office 365“ aplikacijų paketą. Dabar jis pritaikytas veikti M1 „Mac“ kompiuteriuose, „Outlook“ palaiko „iCloud“ paskyras ir nemažai kitų pakeitimų.
 • „iOS 14“ dabar įdiegta 81 proc. per pastaruosius keturis metus išleistų „iPhone“ ir 75 proc. „iPad“.
 • Facebook“ iškritikavo „iOS 14“ įdiegtus apsaugos nuo naudotojų sekimo mechanizmus ir apie tai net paskelbė spaudoje. Kompanija teigia, kad nauji sekimo ribojimai yra labiau susiję su pelnu, nei privatumu. „Apple“ atsakė į kritiką: „Mes tikime, ktad tai paprasčiausias naudotojų užsistojimas. Naudotojai turėtų žinoti kada jų duomenys yra renkami ir jais dalinamasi su kitomis aplikacijomis ir interneto svetainėmis — jie privalo turėti pasirinkimą ar leisti tai ar ne.“
 • „Apple“ paviešino „Earth At Night In Color“ užkulisių video.
 • Fotografas Austin Mann demonstruoja ProRAW formato privalumus „iPhone 12 Pro“.
 • „Apple“ parodė filmo „Palmer“ su Justin Timberlake anonsą.
 • „Apple“ paskelbė žinyną, kuriame aprašyti veiksmai, kurių turėtų imtis žmonės siekdami apsaugoti savo įrenginius ir juose esančią informaciją kai kyla grėsmė jų asmeniniam saugumui, pavyzdžiui yra sekami buvusio draugo ar draugės ar prie jų elektroniniu būdu priekabiauja koks niekšelis. „Apple“ paskelbtą informaciją rasite šiame dokumente.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Turiu tokį klausimą🤔 gal kas pastebėjote,po atnaujinimo į 14.3 versiją,kiekvieną kartą įjungus wifi ryšį,ir šiaip vaikštant po meniu,užsidega GPS ikona,nors „Location service“ nustatymuose viskas išjungta,palikta tik „Find my phone“,anksčiau to niekada nėra buvę🤔kas tai galėtų būti? Gal Ramūnas turi kokį paaiškinimą🙂
  Viską išžiurinėjau,kiek yra galimų vietos nustatymų,viskas išjungta...

 2. Gal kas gali pasakyt kuriuos nustatymus reikia atjungti. Pasitikrinčiau ar viską atjungiau:
  “And, if people don’t want Apple using their data for ads, they’ll have to go find the control deep within their iPhone settings.”

  Patikrinau ir aš - įjungus wifi rodo kad find my phone recently used your location.

 3. https://mobile.twitter.com/JohnPaczkowski/status/1339375939369615360
  Čia iš tikro planuoja priverstinius update applas padaryti?

Parašykite komentarą

Į viršų