50-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

50-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

 • Pirmadienį „Google“ kolonėlėse palaikančiose jos skaitmeninį asistentą papildė „Apple Music“ paslaugos palaikymu. Ši galimybė atsirado „Nest“, JBL, „Lenovo“ ir kitų gamintojų elektronikoje. Tiesa, šis funkcionalumas kol kas prieinamas tik JAV, JK, Vokietijos ir Japonijos naudotojams. Be „Apple Music“ atsirado galimybė naudotis ir „Spotify“, „Pandora“, „YouTube Music“ ir „Deezer“.
 • Apple Watch“ ir vėl išgelbėjo gyvybę. „Reddit“ naudotojas u/FaceDeChu teigia, kad pasijuto prastai dar prieš tai, kai jo laikrodis įspėjo jį apie priešišdžių virpėjimą. Ligoninėje diagnozė buvo patvirtinta.
 • Senesnių „iOS“ įrenginių savininkai „Apple“ forume ir Reddit tinkle skundžiasi, kad po „iOS 14.2“ įdiegimo jų įrenginių akumuliatorius neįprastai greitai senka.
 • „Apple“ planuoja išleisti į pensiją „Music Memos“ aplikaciją. Ši aplikacija 2016 metais buvo sukurta su tikslu muzikantams ir kompozitoriams užrašyti savo muzikines idėjas. Dabar kompanija vietoje jos rekomenduoja naudoti „Voice Memos“ aplikaciją.
 • Dar viena kompanija kaltindama „Apple“ užėmus monopolines pozicijas padavė ją į teismą. Šį kartą tai daugeliui „iPhone“ naudotojų gerai žinoma „Cydia“.
 • „Apple“ paviešino antro „Servant“ serialo sezono video anonsą. Antrojo sezono pradžia numatyta sausio 15.
 • „Apple“ paviešino „Apple TV+“ serialo „Dickinson“ antro sezono video anonsą. Šio serialo antrojo sezono pradžia numatyta sausio 8 dieną.
 • Apple TV“ po truputį plečia savo filmų ir serialų katalogą. Tačiau „Apple“ Europoje gali ir šioje srityje susidurti su nesklandumais. Europos įstatymų leidėjai ruošia įstatymą reikalaujantį, kad „Apple TV+“ ir kitų srautinių vaizdo paslaugų tiekėjai siūlytų bent 30 proc. vietinės (Europinės) kilmės turinio.
 • App Store“ atsikando 65 proc. (nuo 112 milijardų JAV dol.) 2020 metais parduotų aplikacijų pyrago gabalą.
 • „Apple“ inžinieriai jau ruošia lapkritį pristatyto naujo pagrindinio „M1“ lusto, skirto „Mac“ kompiuteriams įpėdinius. Planuojama visa procesorių linija – įvairaus galingumo ir kainos produktai, remdamasis neoficialiais šaltiniais bendrovėje rašo „Bloomberg“. Jeigu nauji lustai, kaip rodo bandomųjų modelių duomenys, išties bus gerokai našesni už „Intel“ procesorius, tai gali turėti įtakos ir kompiuterių rinkos struktūrai – „Mac“ įrenginiai jau kitais metais gali atsikąsti didesnę rinkos gabalą. Paskelbus šią žiną, „Intel“ akcijų kaina smuktelėjo 2,9 proc, o „Apple“ išaugo 1,3 proc.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.
Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Man 6s buvo su 14.1 battery drainas belekoks, o updatinus į 14.2 susitvarkė.
  Jau buvau išsigandęs, nes tik įjungus safarį per kokias 5min nukrisdavo gal 10%.
  Restartavus ragelį rodydavo daugiau %, bet vėl pradėjus naudotis baterijos lygis krisdavo akyse.

 2. Antravertus smagu girdėt kai dar žmonės naudoja 6s, androidai tuo manau negali pasigirt

Parašykite komentarą

Į viršų