Startavo išmanių iPhone dėklų su akumuliatoriumi keitimo programa

Temos: iPhone, Priedai

iPhone XS, iPhone XR ir iPhone XS Max skirti Smart Battery Case dėklai.

Apple“ pradėjo kai kuriems „iPhone“ modeliams skirtų „Smart Battery Case“ dėklų keitimo programą.

Nustačiusi, kad kai kurie išmanūs dėklais su akumuliatoriumi „Smart Battery Case“ skirti 2018 metų laidos „iPhone XS“, „iPhone XR“ ir „iPhone XS Max“ gali turėti gedimą susijusį su dėklo ar telefono įkrovimu, „Apple“ pradėjo jų keitimo programą.

Šis gedimas gali būti tarp 2019 metų sausio ir 2019 metų spalio pagamintuose „Smart Battery Case“ dėkluose skirtuose 2018 metų „iPhone“ modeliams.

Šioje keitimo programoje dalyvaujantys išmanūs dėklai gali turėti vieną iš dviejų gedimų:
- dėklas nesikrauna arba kraunasi su pertrūkiais;
- „iPhone“ iš dėklo nesikrauna arba kraunasi su pertrūkiais.

Jei turite „iPhone XS“, „iPhone XR“ ar „iPhone XS Max“ skirtą išmanų „Apple“ dėklą „Smart Battery Case“ ir pastebėjote, kad jame yra aukščiau paminėtas gedimas — kreipkitės į autorizuotą „Apple“ servisą, skambinkite į „Apple“ pagalbos tarnybą arba jei gyvenate šalyje, kurioje yra „Apple Store“ parduotuvė — apsilankykite joje.

Programos puslapyje „Apple“ įspėja, kad kompanija gali programą taikyti tik toje šalyje, kurioje dėklas buvo įsigytas. Programa Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse įsigytam dėklui gali būti taikoma bet kurioje iš EEE šalių.

Ši programa nepratęs „Smart Battery Case“ garantijos laikotarpio ir jei jums bus pakeistas išmanus dėklas, jam bus taikomas senojo garantijos laikotarpis.

Programa galioja du metus nuo pirmojo aukščiau išvardintiems „iPhone“ modeliams skirto „Smart Battery Case“ įsigijimo.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų