Žadintuvo signalų užvadinimas ir jų aktyvavimas Siri pagalba

Daugelis žino ir naudojasi žadintuvo funkcija savo „iPhone“, o „iOS 12“ žadintuvo specialų laiką, pagal jam suteiktą pavadinimą galima aktyvuoti ir Siri pagalba.

Jau daug metų žadintuvo funkcija yra „iOS“ dalis. „Apple“ įdiegus Siri, žadintuvą galima aktyvuoti ir balsu, o „iOS 12“ žadintuvo iš anksto nustatytą laiką galima aktyvuoti siri pagalba pagal šiam suteiktą pavadinimą.

Kaip suteikti žadintuvo signalui pavadinimą

Neretai, „iOS“ laikrodžio aplikacijos („Clock“), žadintuvui skirtame skirsnyje galima pamatyti kelis skirtingus laikus. Siekiant palengvinti tų žadintuvo signalų laikų valdymą „Apple“ yra įdiegusi galimybę kiekvieną žadintuvo signalą užvadinti.

  1. Atidarykite Clock aplikaciją ir paspauskite ant Alarm piktogramos aplikacijos apačioje.
  2. Paspauskite Edit ekrano viršuje, kairėje.
  3. Atsidariusiame lange pamatysite kelias parinktis. Paspauskite ant Label ir įrašykite pageidaujamą žadintuvo signalo pavadinimą.

Tai patogi funkcija kai skirtingais tikslais yra įvesta keletas žadintuvo laikų.

iOS 12, žadintuvas ir Siri

Siri pagalba nustatyti žadintuvo skambėjimo laiką galima jau seniai, tačiau iki „iOS 12“ nebuvo galimybės aktyvuoti tam tikro žadintuvo laiko Siri pagalba aktyvuoti pagal suteiktą žadintuvo signalo pavadinimą.

iOS 12“ užtenka pasakyti Hey Siri, turn on the <signalo pavadinimas> alarm ir tas laikas bus aktyvuotas. Kadangi Siri sunkiai susidoroja su sudėtingesniais lietuviškais pavadinimais, o net juos įveikusi dažniausiai neturi nė menkiausio supratimo ką jie reiškia. Siri pagalba aktyvuojant žadintuvą pagal jam suteiktą pavadinimą (label) reikėtų arba tą pavadinimą tarti kaip jį tartų Siri, arba jam suteikti anglišką (ar kitos Siri naudojamos įrenginyje kalbos) pavadinimą. Su pakankamai paprastais skambėjimo pavadinimais lietuvių kalba Siri dažniausiai susidoroja.

Žadintuvo laiko aktyvavimas Siri pagalba pagal signalui suteiktą pavadinimą (<em>label</em>) iOS 12.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų