Kaip Apple Watch nurodyti į skambutį atsiliepti iPhone

Jei turite „Apple Watch“, greičiausiai, žinote jog galite į skambutį atsiliepti ir laikrodyje, bet ne visi žino, kad galima permesti skambutį į „iPhone“.

Apple Watch“ savininkai žino, kad į „iPhone“ telefono skambučius galima atsiliepti ir išmaniame „Apple“ laikrodyje. Tačiau ne visi „Apple Watch“ savininkai yra aptikę galimybę skambutį peradresuoti į telefoną. Ši galimybė gali būti naudinga tada kai nenorite „kalbėtis su savo riešu“, o „iPhone“ nėra šalia ir atsiliepti jame iš karto negalite. Pavyzdžiui esate sporto klube ir reikia nukeliauti iki spintelės ar krepšio, kuriame padėtas telefonas.

Ilgai neatsiliepiant, skambinantysis gali ir nesulaukti kol nukėblinsite iki „iPhone“. Tačiau „Apple Watch“ funkcija „Answer on iPhone“ šią problemą gali išspręsti.

Kai skamba „iPhone“, „Apple Watch“ taip pat rodoma įeinančio skambučio informacija su galimybe atsiliepti į skambutį ar jį atšaukti.

Vaizdas Apple Watch ekrane rodomas kai skambinama į su išmaniu Apple laikrodžiu susietą iPhone

Perbraukus per „Apple Watch“ ekraną iš apačios į viršų, ekrane pamatysite, po atsiliepimo ir skambučio atšaukimo mygtukais esančias dvi parinktis: „Send a Message“ ir „Answer on iPhone“.

Pasirinkus pirmąją „Send a Message“ parinktį, taip pat kaip ir „iPhone“ — skambutis bus atšauktas, o jūs galėsite pasirinkti kokią žinutę norite nusiųsti skambinančiajam.

Jei pasirinksite „Answer on iPhone“ — bus aktyvuota skambučio užlaikymo funkcija, skambinantysis išgirs „Please hold for a moment“ su po to periodiškai pasigirstančiu keturgubu pypsėjimu nurodančiu, kad skambutis vis dar aktyvus.

Galimybė skambinančiam iš Apple Watch pasiųsti žinutę ir atšaukti skambutį arba permesti skambutį į iPhone

Tai nėra idealiausias būdas informuoti skambinantį jums asmenį apie taip, kad vis dar ieškote savo telefono, bet geriau nei skambutį atšaukti ar versti žmogų manyti, kad jį ignoruojate ar „darote vaizdą jog jūsų nėra namie“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų