Apple atnaujino Safari (7.0.4 ir 6.1.4) [papildyta]

Apple tik ką išleido savo Safari naršyklės atnaujinimą OS X Mavericks, OS X Mountain Lion ir OS X Lion operacinėms sistemoms.

Kadangi šis Safari skirtos OS X atnaujinimas pasirodė vis praėjus savaitei po OS X 10.9.3 atnaujinimo, kurio sudėtyje buvo ir naujesnė 7.0.3 Safari naršyklės versija, reikia manyti, kad Apple užlopė rimtą saugumo ar kitą spragą.

Šiuo metu kai rašoma informacija, Apple nėra pateikusi detalesnės informacijos apie atnaujinimą išskyrus tai, kad šis atnaujinimas rekomenduojamas visiems OS X Mavericks vartotojams.

Papildyta informacija

Apple taip pat išleido ir Safari 6.1.4 skirtą OS X Mountain Lion is OS X Lion.

OS X Mavericks, OS X Mountain Lion ir OS X Lion operacinėms sistemoms skirtose Safari versijose ištaisyta atminties klaida egzistavusi Apple WebKit varikliukyje veikiančiame Apple naršyklėje bei su Unicode simboliais susijusi klaida.

Įdiegti atnaujinimą Mac kompiuteriuose galite iš meniu pasirinkę Apple > Software Update... arba atidarę App Store aplikaciją ir paspaudę ant Updates skilties aplikacijos lango viršuje.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų