Kaip iOS 7 sukurti aplanką aplanke

Tiems kas mėgsta siųstis viską iš eilės ir visą tą ūkį kaupti savo iOS įrenginyje, aplankai leidžiantys sugrupuoti aplikacijas kaip gelbėjimosi ratas.

iOS 7 aplankai tapo talpesni. Ankstesnėse iOS versijose vienas aplankas talpino 16 aplikacijų, o dabar vienas aplanko puslapis talpina 9-as aplikacijas ir tokių puslapių aplanke gali būti 14 – taigi viename aplanke gali prieglobstį rasti 126 aplikacijos. Tačiau kai kuriems programėlių kolekcionieriams ir tai nėra tinkamiausia išeitis.

iOS 7 aplankas aplanke

Nuo iOS 7 beta ir tai panašiau į klaidą nei naują galimybę, galima kurti aplankus aplankuose. Manau, Apple apie tai žino, tačiau nepanaikino jos nei iOS 7, nei iOS 7.0.1.

  • Sukurkite du aplankus (aplankas sukuriamas: paspaudus ant aplikacijos piktogramos ir palaikius nuspaudus - piktogramos pradeda purtytis, tada vienos aplikacijos piktograma užtempiama ant kitos aplikacijos piktogramos)
  • Paspauskite vieną aplanką ir vos tik jis papilkės laikydami jį nuspaustą - du kartus paspauskite „Home“ mygtuką (šiam veiksmui atlikti turėsite apie pusę sekundės. Jei aplikacijų piktogramos pradėjo purtytis - pavėlavote)
  • Multitasking’o lange paspauskite ant pagrindinio ekrano lango. Jei viską padarėte teisingai - dabar aplikacijų piktogramos purtysis.
  • Užveskite sukurtą aplanką (ne tą kuris papilkėjęs) ant papilkėjusio aplanko - atsidarys aplanko langas, bet ekrano kampe pamatysite ir kitą aplanką
  • Paspauskite „Home“ mygtuką ir aplankas bus patalpintas aplanke.

Kadangi ši funkcija nėra palaikoma, Apple gali su bet kuriuo atnaujinimu ją panaikinti.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų