Elitinis programišius Barnaby Jack mirė prieš Black Hat konferenciją

Vienas garsiausių programišių Barnaby Jack, Black Hat konferencijoje ruošėsi pademonstruoti kaip širdies implantai gali būti „nulaužti“, netikėtai mirė San Fanciske.

Barnaby Jack teigė, kad jis žino būdą, kaip „nulaužti“ širdies implantą ir nužudyti žmogų iš devynių metrų atstumo. Pastaruoju metu garsusis programišius specializavosi medicininėje įrangoje tyrinėdamas jos silpnąsias vietas ir saugumo spragas.

Barnaby Jack

Praeitais metais, Mr. Jack rado saugumo spragą plačiai naudojamoje insulino pompoje. Pasinaudojus prietaiso saugumo spraga programišius galėjo reguliuoti paduodamą insulino kiekį ir padidinus paduodamo insulino dozę iki mirtinos - vaistą pavesti žudymo įrankiu .

IOActive - kompiuterinio saugumo kompanija, kuriai Barnaby vadovavo ruošėsi širdies implanto „nulaužimo“ pristatymui Black Hat konferencijoje.

Mr. Jack tapo vienu garsiausių pasaulio programišių po to kai 2010 metais pademonstravo kaip „nulaužti“ grynųjų pinigų aparatą ir išsiimti pinigų. Ši, jo pademonstruota technika vadinama „Jackpotting“.

Nėra tikslios informacijos apie Barnaby Jack amžių, tačiau jam buvo kažkur apie 35 metus.

Šaltinis: Reuters

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų