Skype atnaujinimas iPhone ir iPad įgalina nemokamus video skambučius ir žinutes

Prieš kelias dienas Skype pranešė, kad naujos pokalbių programos galimybės, leisiančios Skype vartotojams skambinti vieni kitiems su vaizdu, o jei kontaktas neprisijungęs - palikti vaizdo žinutę.

Šiandien Skype atnaujino savo aplikaciją skirtą iOS prietaisams. Įdiegę naująja, 4.9 Skype skirtą iOS versiją, iPhone ir iPad savininkai gali naudotis neribota vaizdo skambučių paslauga.

Naujoje Skype versijoje 4.9 padaryti šie atnaujinimai:

  • Vaizdo skambučiai dabar nemokami ir neribojami
  • Pagerintas balso skambučių kokybė ir jų stabilumas
  • Dalinimasis nuotraukomis veikia patikimiau
  • Kiti patobulinimai

Skambinti su vaizdu gana paprasta - kaip ir įprasta, kontaktų sąraše surandate žmogų, kuriam norite paskambinti ir paspaudžiate ant jį atitinkančio įrašo sąraše. Atsidariusiame lange spausdami ant atitinkamų mygtukų galite rinktis ką norite daryti: skambinti su vaizdu, skambinti ir bendrauti balsu, siųsti tekstinę žinutę, siųsti nuotrauką ar kontraktą blokuoti. Jei tuo metu kontaktas, su kuriuo norite bendrauti nėra prisijungęs prie Skype - galite palikti vaizdo, tekstinę ar balso žinutę, apie kurią jis bus informuotas elektroniniu laišku ir galės peržiūrėti ar perklausyti.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų