Lietuvių kalbos raidžių išdėstymas Mac kompiuteriams - v3.0 beta 3

Lietuvių kalbos raidžių išdėstymo paketo, leidžiančio lengvai spausdinti tiek lietuviškas raides, tiek skaičius ar simbolius neperjunginėjant klaviatūros „kalbos“ - trečioji ir, panašu, jei testuotojai nepatiks daugiau klaidų - paskutinioji beta versija.

Šioje versijoje ištaisytos anksčiau esančiose „Lietuvių (skaičių eilės)“ v3.0 versijose pastebėtos klaidos. Ačiū testuotojams, kai kurie jų buvo itin reiklūs ir kruopštūs klaidų paieškose.

Kas naujo „Lietuvių (skaičių eilės)“ v3.0b3 versijoje?

  • ištaisyta klaida dėl kurios neveikė klavišų kombinacijos kuriose naudojamas Ctrl klavišas (daugiausia tekstiniuose redaktoriuose skirtas žymeklio perkėlimui tarp raidžių ir žodžių, bei raidžių ar žodžių esančių prieš ar už žymeklio trynimui).
  • klavišų išdėstymas papildytas vienu simboliu - • (surenkamas nuspaudus Alt-Shift-` ir klavišą Apple International klaviatūroje pažymėtą ±§ simboliais - kairiausias skaičių eilėje)
  • įdėtas vienas slapukas, įdomu ar rasite :)

BETA VERSIJOS TESTAVIMAS BAIGTAS - BETA FAILO ATSISUNTIMAS NEGALIMAS, ATSISIŲSTI GALUTINĘ KLAVIŠŲ IŠDĖSTYMO VERSIJĄ GALITE IŠ SVETAINĖS ADRESU RAIDES.BLAVASCIUNAS.COM.

Atsisiųsti „Lietuivių (skaičių eilės)“ v3.0 galite iš raides.blavasciunas.com

Ačiū visiems testuotojams ar kitaip prisidėjusiems prie „Lietuvių (skaičių eilės)“ v3.0 klavišų išdėstymo, palengvinančio Mac kompiuteriais besinaudojančių ir lietuviškai rašančiųjų, dalią :)

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų