Europos tyrėjai susidomėjo Apple sutarčių sąlygomis

Temos: Apple, Teisė

Pradėjo svilti Apple padai, nes tyrėjai, gavę skundą, nutarė pasidomėti Apple sutarčių su paslaugų tiekėjais Europoje, sąlygomis.

Nors oficialaus nepasitikėjimo tyrimas ir nėra pradėtas, bet Europos komisija, tariamai, paprašė paslaugos tiekėjų pateikti sutarčių su Apple sąlygas.

„Su mumis susisiekė rinkos dalyviai ir mes stebime situaciją, bet nepasitikėjimo tyrimas nėra pradėtas“, kalbėjo Joaquín Almunia, Europos Sąjungos konkurencijos komisijos narys.

Neįvardindamas šaltinio „The New York Times“ rašo, kad šio susidomėjimo Apple sutarčių sąlygomis su tiekėjais priežastis yra mažesnių paslaugos tiekėjų nusiskundimai, kad jie norėdami pardavinėti iPhone turi pasirašyti sutartis su nepaprastai griežtomis sąlygomis.

Apple atstovė spaudai, Natalie Kerris, interviu „The New York Times“ sakė: „Visose šalyse, kur mes pasirašome sutartis – mūsų sutarčių sąlygos atitinka vietinių įstatymų reikalavimus“.

Šaltinis: The New York Times

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų