Apple teigia, kad teisėjai padarė 85 mln JAV dolerių klaidą

Temos: Apple, Teisė

Kovo 1 d teisėjos Lucy Koh sprendimu, nuo ankstesnėje byloje priteistų 1.05 milijardo JAV dolerių, kuriuos Samsung turėtų sumokėti Apple, anuliavo 450 milijonų JAV dolerių sumą. Apple teigia, kad 85 milijonai JAV dolerių nuo Samsung padarytos žalos Apple nuimti nepelnytai.

Teisėjos Lucy Koh sprendimas sumažinti sumą, kurią Samsung sumokėdama atlygintų žalą padarytą už Apple patentų panaudojimą be šios sutikimo, nėra galutinis ir ta suma gali keistis. Apple teigia, kad Koh sprendime aptiko klaidą, kurios vertė yra 19% visos pirmojo teismo priteistos sumos — 40 494 356 JAV dolerių už „Galaxy S II“ ir 44792974 JAV dolerių už „Infuse 4G“.

Tačiau, panašu, kad nelaimingiausia šioje kovo 1 dienos sprendimo „istorijoje“ bus pati teisėja. Koh padėtį gelbėja tik tai, kad ji suklydo Apple nenaudai, nes priešingu atveju triukšmo, ir taip įvairiomis intrigomis bei sąmokslo teorijomis apipintoje byloje, būtų daug daugiau.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų