9-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

9-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

  • Australas, po to kai „iPhone Xsprogo jo kišenėje padavė „Apple“ į teismą.
  • Taip pat kaip ir pirmoji Rosetta versija, Rosetta 2 „macOS“ naudotojams suteikia galimybę vienai platformai skirtas aplikacijas paleisti kitoje, šiuo atveju „Intel“ procesorių pagrindu veikiantiems „Mac“ skirtomis aplikacijomis naudotis „Mac“ kompiuteriuose su M1 procesoriumi. Nors Rosetta niekur nedingsta, „macOS 11.3“ beta versijoje esantis kodas leidžia manyti jog kai kuriuose regionuose šį funkcionalumą „Apple“ planuoja atjungti.
  • Neseniai „Apple“ savo „YouTube“ kanale paviešino trumpą filmuką pavadinimu „Hometown“. Tai „Shot on iPhone“ kampanijos dalis skirta paminėti „Black History Month“.
  • Kalbama, kad „Apple“ mažina 21,5 colio ekrano įstrižainę turinčių „iMac“ kompiuterių gamybą. Greičiausiai taip yra, nes artėja 24 colių „iMac“ debiutas.
  • Praėjusiais metais Ming-Chi Kuo rašė, kad sekančiame „iPhone“ galima tikėtis rimtų ultra-plataus židinio objektyvų patobulinimų. Dabar šiuos gandus patvirtina ir nauji detalių „iPhone“ tiekėjai.
  • „Apple“ paviešino naujo serialo „Calls“ video anonsą. Serialo premjera „Apple TV+“ numatyta kovo 19 dieną.
  • Naujame „Apple“ patente aprašoma „MagSafe“ jungtis ir laidas skirti „iPhone“.
  • „Apple“ sukūrė naują įrankį, kurio pagalba galima nuotraukų ir video esančių „iCloud“ kopijas perkelti į kitų paslaugų tiekėjų serverius ir pirmasis palaikomas toks serveris yra „Google Photos“. Perkeliant nuotraukas ir vaizdo įrašus iš „iCloud Photos“, „Apple“ saugomas turinys nepašalinamas ir nepakeičiamas – turinio kopija tiesiog persiunčiama į kitą paslaugą. Perkėlimas trunka nuo trijų iki septynių dienų. Per šį laiką „Apple“ patikrina, ar prašymą atlikti perkėlimą pateikėte tikrai jūs. Veiksmų, kuriuos reikia atlikti norint inicijuoti perkėlimą aprašymą rasite „Apple“ pagalbos puslapyje pavadintame „iCloud Photos“ kolekcijos kopijos perkėlimas į kitą paslaugą“.
  • „Apple“ sukūrė svetainę „Apple for kids“ („Apple vaikams“), kurioje pateikiama informacija padėsianti tėvams sukonfigūruoti „Apple“ įrenginius skirtus jų atžaloms.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų