7-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

7-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

  • „Bloomberg“ rašo apie „Apple“ produktus. Šį kartą straipsnis apie „Apple“ kuriamą magnetinę bateriją skirtą „iPhone“. Tai pirmoji „Apple“ telefonų baterija, kuri nėra ir telefono dėklas.
  • Balandžio 30 dieną „Apple TV+“ turėtų pasirodyti drama „Mosquito Coast“. Pasirodė ir jos video anonsas.
  • Paskelbti dešimtas mobilios fotografijos konkurso nugalėtojai. Pirma vieta suteikta Dan Liu iš Kinijos. Jo fotoserija nufotografuota „iPhone 11 Pro Max“.  • „Apple“ pagaliau pradėjo blokuoti aplikacijas „App Store“, kuriose naudojamas sukčiavimo prenumeratomis modelis.
  • Mark Gurman iš „Bloomberg“ rašo, kad vargu ar artimiausioje ateityje verta tikėtis galimybės įkrauti „AirPods“ ar „Apple Watch“ iš „iPhone“.
  • Nespėjo pasirodyti „Apple“ kompiuteriai su M1 procesoriumi, kaip programišiai tuojau pat sukurpė jiems skirtą virusą, rašo „Security affairs“.
  • „Apple“ paskelbė, kad gegužės 7 „Apple TV+“ startuos antrasis „Mythic Quest“ sezonas.
  • Googlepaskelbė, kad „Apple TV+“ dabar prieinama ir „Google TV“ naudotojams.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacija

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų