5-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

5-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

Ši savaitė man nepasirodė itin dosni kokiomis nors su „Apple“ susijusiomis naujienomis, o gal aš jų tiesiog nepastebėjau. Kelios patraukusių mano dėmesį žėmiau.

  • Nors dar anksti daryti išvadas, bet „Apple“ „iOS“ įdiegta sistema trukdanti sekti įrenginio naudotojo naršymą internete ir susieti su konkrečiu naudotoju/įrenginiu reklamos kompanijoms tapo tikru galvos skausmu. „Bloomberg“ rašo, kad „Google“ panašią sistemą planuoja įdiegti ir jos „Android“ operacinėje sistemoje.
  • Automobiliūų analitikas Mogan Stainlay teigia, kad nereikėtų „Apple Car“ tikėtis rasti vairo ir „iPhone“ gamintojos automobilis gali tapti pagrindiniu „Tesla“ konkurentu.
  • Trečios kartos „Apple TV“ naudotojai gretai nebegalės žiūrėti „YouTube“ tiesiai iš šio „Apple“ priedelio. Tiesa, „YouTube“ video jie žiūrėti galės, tačiau tam reikės per „AirPlay“ į „Apple TV“ įrenginį siųsti „YouTube“ video signalą iš „iPhone“ ar „iPad“. Ketvirtos ir penktos kartų „Apple TV“ naudotojai ir toliau „YouTube“ kanalus galės žiūrėti tiesiogiai naudodami „Apple TV“.
  • „Apple- pasidalino video, kuriame kompanijos CEO Tim Cook CPDP konferencijoje kalba apie privatumą.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų