3-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

3-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

  • Pranešama, kad 62 proc. „Apple TV+“ naudotojų vis dar naudojasi paslauga nemokamai. 29 proc. jų, po to kai baigsis nemokamas paslaugos naudojimosi laikotarpis, neplanuoja už jį mokėti.
  • „Bloombeg“ rašo, kad „Apple“ planuoja rimtą „MacBook Air“ atnaujinimą. Mark Gurman iš „Bloomberg“ taip pat teigia, kad „Apple“ planuoja sugrąžinti SD kortelių skaitytuvą į būsimus „MacBook Pro“ modelius. Straipsnyje kalbama ir apie kitus „Mac“ modelius ir kitas technologijas pasirodysiančias kompanijos kompiuteriuose.
  • „Fobes“ teigia, kad dėl „Apple“ privatumo pakeitimų per ateinančius 12 mėnesių „Google“ gali netekti 17 mlrd. JAV dol. pajamų, o „Facebook“ apie 8 milijardų JAV dolerių.
  • Kalbama, kad „Apple“ virtualios realybės akiniai „Apple Glass“ pasirodys 2022 metais.
  • Greitai turi pasirodyti „iOS 14.4“, „iPadOS 14.4“, „macOS Big Sur 11.2“, „tvOS 14.4“ ir „watchOS 7.3“.
  • „Apple“ nuraukė „iOS 12.5“, skirtos senesniems „iOS“ įrenginiams, sertifikatų pasirašymą tad įdiegę „iOS 12.5.1“ grįžti į ankstesnę versiją nebegalės.
  • iPhone“ komponentus tiekiančių kompanijų parodymai leidžia spėti, kad „iPhone 12 Pro“ modelių populiarumas auga, tuo tarpu „mini“ modelio – krenta.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Vienas komentaras

  1. Kur jau nekris mini. Aš galvojau pasiimti mini, bet ne už tokią kaina ir su apgailėtina baterija. Būtų geriau pastorinę telefoną ir įmetę rimtesnę baterija, kaina ant 100€ numetę ir tikrai būčiau pirkęs. Mini nuo paprasto kaina beveik nesiskiria, o ten ir ekranas ir baterija didesni. Aišku aš kompaktiškesnio norėčiau, bet šį kartą praleidau pirkimą. Žinoma dėl nedidelės paklausos gali atsisakyti gaminti mažesniu ateity, bet pardavinėt su blogesnėm specifikacijom ir vos ne tokia pat kaina kaip ir didesni ir su didesnės talpos akumuliatoriais...

Parašykite komentarą

Į viršų