1-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

1-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

  • 2001 metų sausio 9 dieną išleista pirmoji „iTunes“ versija.
  • 2007 metų sausio 9 dieną buvo pristatytas pirmasis „iPhone“.
  • Nors „Apple“ neatskleidžia „App Store“ pardavimų rezultatų, tačiau skelbia programuotojams išmokėtas sumas. Naudojant šiuos skaičius ir turint omenyje, kad 2020 metais pasiėmė 30 proc. nuo pardavimų aplikacijų parduotuvėje, galima spėti, kad ikimokestinis kompanijos pelnas gautas „App Store“ yra apie 64 milijardai JAV dolerių. Nieko keista. „Apple“ pranešė, kad gruodžio 24 - sausio 1 dienų laikotarpiu „App Store“ buvo apsipirkta už 1,8 milijardus JAV dol. iš kurių už 540 milijonų JAV dolerių vien per Naujuosius metus.
  • Jei jau apie pinigus… Kiek pernai uždirbo Tim Cook? Bazinis Tim’o atlyginimas (metinis) 3 mln. JAV dol. + 10 731 000 kaip premijos už atliktą darbą + 1 038 259 JAV dol. kaip „kitos kompensacijos“. „Apple“ reikalauja, kad saugumo sumetimais kompanijos vadovas naudotų asmeninį lėktuvą. Taigi galutinė Tim’o gauta suma iš „Apple“ per 2020 metus nei daug, nei mažai — 14 769 259 JAV doleriai.
    Apple vadovų atlyginimas 2020
  • Kalbama, kad „Apple“ kartu su „Hyundai“ kuria elektra varomą automobilį, kuris gali pasirodyti 2027 metais. Ši naujiena ir su ja siejami lūkesčiai Pietų Korėjos automobilių gamintojos akcijas kilstelėjo 19,4 proc.
  • Gerą reputaciją pranašaujant „Apple“ technologijų ir įrenginių ateitį turintis šamanas Ming-Chi Kuo teigia, kad nereikėtų tikėtis rimtesnio kamerų atnaujinimo „Apple“ įrenginiuose (matyt „iPhone“), bent jau iki 2023 metų.
  • „Apple“ nutraukė „iOS 14.2“ ir „iOS 14.2.1“ versijų sertifikatų pasirašymą, taip grįžimą prie šių „iOS“ versijų paversdama neįmanomu.
  • Interneto platybėse pradėjo sklaidyti gandai, kad kovo mėnesį „Apple“ išleis naujus 11 ir 12,9 colio „iPad Pro“.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.
Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų