26-os 2020 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

26-os 2020 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

  • Šią savaitę naujienų nedaug. Visi užsiėmę WWDC20 paskelbtų naujienų rašymu ir perrašymu bei nepaskelbtų naujienų beta versijose ieškojimu ir vos kokią aptikus tuojau bent porą didžiausių straipsnių apie tai parašymu.
  • JAV vėl pradėjus augti užsikrėtusiųjų COVID–19 skaičiui, „Apple“ vėl uždaro 14 „Apple Store“ parduotuvių Floridoje. Kompanija vėl uždarė 32, po pirmojo uždarymo atidarytas, „Apple Store“ parduotuves. Panašu, kad kompanija taip pat planuoja laikinai uždaryti savo parduotuves ir Houston´e (Teksasas).
  • Apple“ išleido 109 „Safari Technology Preview“ versiją su naujomis, 14-oje „Safari“ versijoje pasirodysiančiomis funkcijomis.
  • Vienoje iš programuotojams skirtų WWDC–20 sesijų, „Apple“ papasakojo, kad „Mac“ kompiuteriuose su naujuoju „Apple silicon“ procesoriumi, nebereikės atsiminti daugybės klavišų kombinacijų norint kompiuterio sistemą įkelti kitu režimu. Naujuose kompiuteriuose pakaks ilgiau palaikyti įjungimo klavišą arba „Touch ID“ mygtuką. Palaikius — kompiuteryje pasirodys langas leidžiantis pasirinkti sistemos įkrovimo režimą. Tai reiškia, kad „Boot Camp“ nebus palaikomas kompiuteriuose su ARM procesoriais ir vienintelis būdas užsikurti „langines“ ar kitą operacinę sistemą ant „Mac“ bus virtualizacija.
  • „Barclays“ teigia, kad „iPhone 12“ komplektacijoje nebus „EarPods“ ausinių ir įkroviklio. Be telefono dėžutėje bus tik Lightning laidas.
  • Kaip ilgai veikia „iPhone“ akumuliatorius „iOS 14“.
  • Kiek saparti „iOS 14“.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacija

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 5 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kur 28 savaitės naujienos?

  2. Noriu skaityti 28 savaitės naujienos

  3. Vakar buvau visiškai išsunktas ir be jėgų. Atsiprašau už vėlavimą. Naujienos pasirodys šiandien.

Parašykite komentarą

Į viršų