44-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

44-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

  • Šią savaitę pasirodė panešimai, kad kai kuriuos senesniuose „Mac“ kompiuteriuose atnaujinant sistemą į „macOS Monterey“ šie pakimba. „Apple“ sako suradusi to priežastį T2 saugos luste ir padėjo diegti atnaujinimus leidžiančius išvengti šio nemalonumo.
  • Apple“ paviešino filmo „Swan Song“ video anonsą. Filmas bus pradėtas rodyti kino teatruose ir „Apple TV+“ gruodžio 17 dieną.
  • iFixit“ inžinieriai nustatė, kad pakeitus „iPhone 13“ ekraną neautorizuotame servise nustos veikti „Face ID“. To priežastis mažutis lustas esantis lanksčioje laidų pynėje. Anksčiau tokio lusto nebuvo, tad nebuvo ir problemos.
  • Kalbama, kad jau 2023 metais gali pasirodyti „Mac“ ir „iPhone“ su 3nm procesoriais.
  • „Apple“ kol kas neišleido savo telefonų su USB jungtimis, tačiau nereiškia, kad kompanija tokios galimybės nesvarstė. Tai taip pat nereiškia, kad tokio „iPhone“ negalima nusipirkti. Pirmasis „iPhone X“ su USB-C jungtimi parduodamas aukcione už 100 000 JAV dol. Pradžioje kaina buvo žemesnė, bet yra susidomėjusių ir siūlančių aukštesnę kainą.
  • „Apple“ atnaujino „Apple ID“ interneto svetainės dizainą.
  • „Apple“ išleido 15.1.1 „HomePod“ garsiakalbiams skirtos programinės įrangos atnaujinimą ištaisantį tinklalaidžių grojimo problemas „HomePod“ ir „HomePod mini“.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų