23-os 2021 metų savaitės naujienų ir gandų apžvalga

23-os 2021 metų savaitės „Apple“ entuziastams skirtos naujienos ir gandai, o taip pat laikinai nemokamai ir pigiau platinamų: „iOS“ įrenginiams, „Mac“ kompiuteriams, „Apple Watch“ ir „Apple TV“ skirtų aplikacijų savaitės rinkinys.

Šią savaitę visi naujienų šaltiniai rašantys „Apple“ tema čiulba tą patį — apie WWDC 2021 ir joje pristatytas naujoves. Straipsnių daug, tačiau įvairovė labai ribota — tas pats per tą patį. Todėl skurdžiai ir aš.
- WWDC 2021 metu „Apple“ pristatė naujas, jos įrenginiams skirtas, operacinių sistemų versijas. „Mac“ kompiuteriams skirtą, nedidelio Kalifornijos miestelio nuo 19a. viliojusio menininkus vardu pavadintą „macOS Monterey“, kuri nors ir yra mažesnis atnaujinimas nei buvo „macOS BigSur“, tačiau turi nemažai patogių naujovių. Tiesa, ne visos „Monterey“ naujovės veiks „Intel“ procesorius turininčiuose „Mac’uose“. Taip pat kompanija pristatė „iOS 15“, kurios naujoves kalbama siekdama išvengti informacijos nutekėjimo slėpė net nuo savo inžinerių, „iPadOS 15“ ir naują „watchOS“ versiją bei „iCloud“ naujoves.


- Nors antrasis „See“ sezonas prasidės tik rugpjūčio 27 dieną, „Apple“ jau paskelbė apie trečiajį šio serialo sezoną. Žemiau antrojo sezono annso video.

- EEC išdavė leidimą „iPhone 13“. Minimi setyni nauji modeliai: A2628, A2630, A2634, A2635, A2640, A2643 ir A2645.

Pasidalinkite komentaruose ką manote apie WWDC 2021 pristatytas naujoves.

Laikinai pigiau ir nemokamai platinamų aplikacijų rinkinys

Dėl „Apple“ taikomo USD-EUR kainų kurso koeficiento, kai kurių aplikacijų kainos aukštesnės nei 0,00 gali šiek tiek skirtis nuo tų, kurias pamatysite App Store. Nors stengiausi sužiūrėti visas, gali būti, kad kokios aplikacijos kaina ir praslydo pro mano akis.

Taip pat turėkite omenyje, kad pigiau ar nemokamai žemiau paminėtos aplikacijos platinamos laikinai. Kiek tas „laikinai“ priklauso nuo aplikacijos autoriaus ir kaina grįžti į įprastinę ar kaip nors kitaip pakisti gali bet kurią akimirką.

iOS žaidimai

iOS aplikacijos

macOS aplikacijos

watchOS aplikacijos

tvOS aplikacijos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų